dofinansowania i projekty unijne
DE EN

Konstruktor

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Zatrudnienie

Pełen etat

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Tworzenie rozwiązań konstrukcyjnych w produktach firmy
  • Wsparcie konstrukcyjne i technologiczne produkcji i działów okołoprodukcyjnych
  • Aktywny udział w pracach zespołowych podczas opracowywania nowych produktów, lub optymalizacji bieżących konstrukcji
  • Zarządzanie danymi w systemie ERP oraz zapewnienie zgodności z realizowanymi procesami produkcyjnymi
  • Wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacji konstrukcyjnej
  • Dbałość o prawidłową dystrybucję dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, zapewnienie dostępu do najnowszych jej wersji
  • Zapewnienie zgodności opracowywanych konstrukcji z technologiami stosowanymi w firmie oraz przepisami i regulaminami technicznymi
  • Współpraca z technologami firmy
  • Zarządzanie zmianą konstrukcyjną
  • Szkolenia dla pracowników innych działów i podwykonawców
  • Wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań i produktów
  • Usuwanie bieżących błędów zgłaszanych z produkcji
  • Udział w badaniach
  • Udział w targach, wystawach i prezentacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
  • Biegła znajomość programów pakietu Autodesk (Inventor, AutoCad, Vault, Catia, itp.)
  • Zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i ich rozwiązania (zarówno technicznych jak i operacyjnych)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Znajomość IFS
  • Znajomość produktów firmy
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań/ obowiązków

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Szkolenia rozwijające kompetencje
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wysokie standardy kultury pracy
  • Pakiet Benefitów: karta Multisport, opieka medyczna Enel-Med

O nas

Firma Carpol Sp. z o.o. działa od 28 lat w branży motoryzacyjnej. Tworzy pojazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W efekcie prac konstrukcyjnych powstają pojazdy do przewozu osób, nadwozia wszelkiego typu, bankowozy, chłodnie, furgony do przewozu ładunków, a nawet samochody kempingowe. Naszym pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku, świetnej atmosferze z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w różnych obszarach!

Dołącz do Carpol !

Prześlij nam
swoje CV

Nieustannie szukamy ciekawych ludzi,
którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Reset