dofinansowania i projekty unijne
DE EN

Opiekun klienta - Dealera Samochodowego

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Zatrudnienie

Pełen Etat

Oferujemy

Pracę zdalnie/hybrydowo/na miejscu w zależności od miejsca zamieszkania.

  • Umowę o pracę
  • Prowizje od sprzedaży
  • Pracę u lidera zabudów w Polsce
  • Możliwość rozwoju
  • Miłe środowisko pracy, w którym dbamy o szacunek i chęć współpracy
  • Wysokie standardy kultury pracy
  • Pakiet Benefitów: karta Multisport, opieka medyczna Enel-Med

Twoje obowiązki

  • Współpraca z naszymi partnerami biznesowymi, dealerami samochodowymi, importerami
  • Przyjmowanie zamówień od dealerów oraz nadzór nad etapami realizacji zamówień zabudów aut dostawczych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu (nie musisz znać systemu - wprowadzimy Cię)
  • Opieka nad zamówieniem i informowanie klientów o statusie zamówienia

Wymagania

  • Umiejętności obsługi klienta (podtrzymywanie relacji, komunikatywność, rozwiązywanie problemów)
  • Chęć do zdobywania wiedzy (wewnętrznie) produktowej Carpol
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole (stacjonarnie lub hybrydowo)

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, najlepiej pojazdów LCV
  • Zorientowanie na satysfakcję klienta

O nas

Firma Carpol Sp. z o.o. działa od 25 lat w branży motoryzacyjnej. Tworzy pojazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W efekcie prac konstrukcyjnych powstają pojazdy do przewozu osób, nadwozia wszelkiego typu, bankowozy, chłodnie, furgony do przewozu ładunków, a nawet samochody kempingowe. Naszym pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku, świetnej atmosferze z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w różnych obszarach! Dołącz do Carpol!

Prześlij nam
swoje CV

Nieustannie szukamy ciekawych ludzi,
którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Reset