dofinansowania i projekty unijne
DE EN

Technolog

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Zatrudnienie

Pełen etat

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli elementów termoformowanych w programach Inventor i Catia
  • Tworzenie programów na frezarki CNC produkujących formy na potrzeby procesu termoformowania
  • Tworzenie technologii produkcji i montażu
  • Wykonywanie zadań pod nadzorem starszych technologów
  • Wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacji technologicznej
  • Wprowadzania danych do systemu ERP
  • Zapewnienie zgodności danych w systemie ERP
  • Dbałość o prawidłową dystrybucję dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, zapewnienie dostępu do najnowszych jej wersji
  • Zapewnienie zgodności opracowywanych technologii z wytycznymi producentów pojazdów bazowych oraz regulaminami technicznymi
  • Zarządzanie zmianą technologiczną

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania w programie Autodesk Inventor
  • Umiejętność projektowania w programie Catia
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją w programie Vault
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku konstrukcyjnym i/lub technologicznym
  • Biegła obsługa komputera w tym pakietu biurowego Microsoft Office

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia programów na frezarki CNC
  • Znajomość tworzenia modeli form na potrzeby termoformowania
  • Znajomość procesu termoformowania
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość systemu IFS (ERP)

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Szkolenia rozwijające kompetencje
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wysokie standardy kultury pracy
  • Pakiet Benefitów: karta Multisport, opieka medyczna Enel-Med

O nas

Firma Carpol Sp. z o.o. działa od 28 lat w branży motoryzacyjnej. Tworzy pojazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W efekcie prac konstrukcyjnych powstają pojazdy do przewozu osób, nadwozia wszelkiego typu, bankowozy, chłodnie, furgony do przewozu ładunków, a nawet samochody kempingowe. Naszym pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku, świetnej atmosferze z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w różnych obszarach!

Dołącz do Carpol !

Prześlij nam
swoje CV

Nieustannie szukamy ciekawych ludzi,
którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Reset